لغات انگلیسی

فیلم آموزش لغات ضروری تافل (رایگان): پرکاربردترین لغات دنیایی انگلیسی را حرفه ای یاد بگیرید

فرقی نمی کند که هدفتون شرکت در ازمون ایلتس است یا تافل،یا فقط قصد دارید مکالمه کنید یا ترجمه کنید یا در ازمون ارشد و دکتری شرکت کنید

در هر صورت لغات کتاب “لغات ضروری تافل” بسیار کاربردی و مهم هستند و باید انها را اموخت. در این صفحه با ویدیو آموزش لغات ضروری تافل همراه شما هستیم.

بهترین روش یادگیری لغات ضروری تافل

کتاب لغات تافل به اموزش لغات سطح بالا و عمدتا فرمال میپردازد بنابراین اگر سطح زبان خوبی ندارید احتمالا مطالعه ان برای شما مشکل خواهد بود. ضمن اینکه کتاب حجم بالایی نیز دارد.

کتاب ۳۰ درس با حدود ۵۰۰ لغت اصلی بوده و این هر درس نیز برای تمرین ۱۰ متن (یک پاراگرافه) نیز هست. یعنی حدود ۳۰۰ پاراگراف متن برای اموزش لغات اصلی در این کتاب وجود دارد.

آموزش لغات ضروری تافل

تمام این متون دارای لغات بسیار زیاد و البته مهمی هستند که باید حتما یاد بگیرید. اما برای یادگیری لغات بسیار ضروری این کتاب مراحل زیر را انجام دهید:

۱٫اول لغات ضروری هر درس را توضیحاتش به صورت انگلیسی بخوانید و بعد صوت کتاب را همراه با ان گوش دهید

۲٫تمام لغات اصلی هر درس را با مثال هایش به خوبی مطالعه کنید

۳٫به مثال های کتاب و توضیحات کتاب اکتفا نکنید. دیکشنری لانگمن را روی موبایل خود نصب کنید و هر لغت را در دیکشنری وارد کنید و اطلاعات ان را هم بخوانید. همانطور که خواهید دید هر لغت چندین معنی و کارکرد مختلف دارد که باید همه را به درستی یاد بگیرید.صرفا خواندن معنی لغت کمک زیادی به شما نمیکند.

۴٫کالوکیشن های لغات اصلی را یاد بگیرید

۵٫مراحل بالا را برای لغات داخل مثال ها نیز انجام دهید

۶٫هر درس برای اموزش بیشتر لغات اصلی ۱۰ متن سمپل یک پاراگرافه دارد.آنها را باید کامل بخوانید،انالیز و ترجمه کنید،۴ مرحله اول را برای این متن ها نیز انجام دهید.

فیلم آموزش لغات ضروری تافل :

قسمتی از درس دوم

 

 کتاب لغات تافل دارای واژگان بسیار کاربردی و مهمی است که همه زبان اموزان باید انها را یاد بگیرند. به همین خاطر ما دوره جامع آموزش لغات ضروی تافل را به صورت ویدیو و صوت برای شما تهیه کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر اینجارو کلیک کنید یا به شماره ۰۹۱۲۴۵۸۷۹۱۵ در واتساپ پیام دهید. 

برای خرید نسخه چاپی از اینجا اقدام کنید

شیرین عابدی

من شیرین عابدی هستم کمکتون میکنم به رویاهای شیرین خودتون در زبان انگلیسی خصوصا بحث ترجمه تخصصی برسید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *