[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”108px”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][vc_single_image image=”1731″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]تیم ما در فروردین سال ۱۳۹۷ اغاز به کار کرد. از سال ها قبل که مشغول به تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بودیم دیده بودیم که چقدر زیاد دانشجویان در زبان انگلیسی ضعیف هستند.

اولین نیازی که احساس کردیم میتوانیم پوشش دهیم و خلا آن در بازار اموزشی زبان انگلیسی بسیار احساس می شد مهارت ترجمه تخصصی بود.

دانشجویان در مقاطع مختلف نیاز دارند که بتوانند مقالات و کتاب های تخصصی خود را به انگلیسی مطالعه کنند. خیلی از افراد متخصص همچون پزشکان، روانشناسان، حقوق دان ها و… نیاز دارند که در حوزه تخصصی خود متون تخصصی انگلیسی را خیلی راحت مطالعه و ترجمه کنند اما از این مهم ناتوان هستند. همچنین خیلی از دانشجویان مترجمی که مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مترجمی را سپری کرده اند اما در مهارت ترجمه و ورود به بازارکار ناتوان هستند.

بنابراین اولین دوره اموزشی خود به نام “جادوی ترجمه تخصصی” را طراحی و تولید کردیم. این دوره آموزشی یکساله تا بحال بیش از ۱۴ بار برگزار شده است و بیش از ۱۰۰۰ دانشجو از مطالب این دوره اموزشی استفاده کرده و در بحث ترجمه عمومی و تخصصی به نتایج عالی رسیده اند.

 

بعد از برگزاری این دوره موفق، بسیاری از مخاطبان ما درخواست دوره های اموزشی دیگری همچون رایتینگ، دوره های لغت و گرامر و دوره های مرتبط با ازمون های بین المللی را داشته اند. که در نهایت این سایت تشکیل شد و ما تصمیم گرفتیم تیم خود را توسعه داده تا بتوانیم در این موارد نیز خدمات ارزنده ای را ارائه کنیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”108px”][/vc_column][/vc_row]