آزمون آیلتساسپیکینگ زبان انگلیسی

دانلود رایگان کتاب IELTS SPEAKING ACTUAL TESTS

یکی از بهترین کتاب های مهارت اسپیکینگ ایلتس

دانلود رایگان کتاب IELTS SPEAKING ACTUAL TESTS -بهترین کتاب اسپیکینگ ایلتس

به درخواست شما عزیزان دانلود رایگان کتاب IELTS SPEAKING ACTUAL TESTS در سایت “خانه زبان انگلیسی شیرین” امکان پذیر شد.

این کتاب یکی از بهترین منابع موجود برای امادگی مهارت اسپیکینگ ایلتس است.

بیشتر داوطلبان ازمون ایلتس علاقه دارند که مدل های واقعی جواب سوالات ازمون رو بخوانند،چون این یک روش قدرتمند هست برای اینکه بتونید بیشترین نمره را کسب کنید.

این کتاب مدل های جواب را برای سوالات مختلف از موضوعات مختلف اسپیکینگ ایلتس جمع بندی کرده است.

حتی اگر انگلیسی شما خیلی خوب نیست با خواندن این کتاب میتونید نمره خود را دگرگون کنید.

نمونه جواب ها را بخوانید و برای شرایط خود تغییراتی در انها به وجود بیاورید و طوری کار کنید که به نظر نرسد که شما جواب ها را حفظ کرده اید.

به عبارت دیگر داوطلبان ازمون ایلتس باید گرامر و لغات به کار رفته در این کتاب را خوب یاد بگیرند و جواب های خودشان را بسازند.

سرفصل های کتاب IELTS SPEAKING ACTUAL TEST

کتاب IELTS SPEAKING ACTUAL TESTS

برای دانلود رایگان کتاب IELTS SPEAKING ACTUAL TESTS روی دکمه زیر کلیک کنید.

IELTS Speaking Actual Tests 2019 آزمونهای واقعی و پاسخهای پیشنهادی IELTS (ژانویه – آوریل ۲۰۱۹) شامل مواردی است که همه آزمونهای آزمون آیلتس باید با استناد به آزمون های IELTS با استراتژی های بلند مدت صحبت کنند، واژگان پیشرفته، دستور زبان مفید و غیره، حتی اگر مهارت سخنرانی شما کامل نیست ، شما می توانید نمره IELTS خود را به Band 7.0 یا بالاتر با استفاده از این کتاب افزایش دهید. ویژگی های اصلی IELTS نامزدها را با ۳۰ آیلتس سخنرانی قسمت ۱ مباحثه با حدود ۳۰۰ سوال؛ ۵۰ کارت تبریک IELTS؛ و ۵۰ آیلتس سخنرانی قسمت ۳ مباحث با حدود ۳۰۰ سوال، به طوری که IELTS آزمون تست نشستن آزمون تا دسامبر ۲۰۱۸ می تواند به طور کامل آماده و مطمئن برای رسیدگی به آزمون IELTS. ارائه پاسخگویی گروه Band 9.0 برای هر سه قسمت آزمون برای کمک به داوطلبان آیلتس نمرات زبان آیلتس خود را افزایش می دهد واضح است که آخرین انواع سوالات و موضوعاتی که برای هر سه قسمت آزمون آزمون آیلتس از ژانویه تا آوریل ۲۰۱۹ خواسته شده است توضیح می دهد. دستورالعمل های گام به گام در مورد چگونگی پاسخ به انواع مختلف سوالات ارائه شده در آزمون و همچنین برای طیف وسیعی از موضوعات ارائه می دهد. گستره وسیعی از واژگان و ساختارهای موضوعی را فراهم می کند که می تواند برای پاسخگویی به موضوعات مختلف و انواع سوالات استفاده شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شیرین عابدی

من شیرین عابدی هستم کمکتون میکنم به رویاهای شیرین خودتون در زبان انگلیسی خصوصا بحث ترجمه تخصصی برسید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن