آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با فیلم (رایگان) : لذت بخش ترین روش یادگیری زبان انگلیسی و مکالمه

آموزش زبان انگلیسی با فیلم
آموزش زبان انگلیسی با فیلم

روش های مختلفی برای اموزش زبان انگلیسی و یادگیری وجود دارد.اما یادگیری زبان انگلیسی با فیلم شاید خیلی جذاب تر باشد.شما فیلم هایی که دوست دارید را به زبان انگلیسی تماشا میکنید و از اون طرف دارید زبان یاد میگیرد. چه چیزی از این جذاب تر؟ اما برای آموزش زبان انگلیسی با فیلم هم قطعا تکنیک ها و نکاتی وجود دارد که میتواند بازدهی و یادگیری تان را ده برابر کند.

در این مقاله به این موضوع میخواهیم بپردازیم که چطوری باید با فیلم زبان یاد بگیریم.

نکته اول یادگیری زبان انگلیسی با فیلم:

اول از همه باید فیلم هایی رو انتخاب کنید که در سطح شما باشد.اگر سطح دانش زبانی شما زیر متوسط است طبیعتا فیلم های هالیوودی برای شما مناسب نیست و ۸۰ درصد ان را متوجه نشوید. معمولا برای کودکان که تازه دارن انگلیسی یاد میگیرند دیدن انیمیشن و کارتون با زبان انگلیسی پیشنهاد میشود.شما هم اگر سطح پایینی دارید بهتر است با انیمشن شروع کنید.

مورد بعدی اینکه در انتخاب فیلم این است که فیلم هایی رو انتخاب کنید که داخلش زیاد صحبت میکنند.نه فیلم هایی که ۵۰ درصد اش صدا و دعوا و اکشن است.بهترین انتخاب سریال های خانگی مثل فرندز است که اصلا برای همین منظور ساخته شده است.یعنی برای اموزش زبان انگلیسی.

نکته دوم یادگیری زبان انگلیسی با فیلم

من پیشنهاد میکنم قبل از شروع کردن به دیدن فیلم دامنه لغات تان را افزایش دهید و یا اینکه همزمان که با فیلم انگلیسی یاد میگیرد روی اموزش واژگان با کتاب هم وقت بذارید.اینطوری وقتی فیلمی رو میبینید تمام تلاش شما برای شنیدن جملات و تقویت مهارت لیسنینگ است.اگر شما ۸۰ درصد لغات و واژگان و اصلاحات را بلد نباشید طبیعتا آموزش زبان با فیلم دیدن خیلی سخت خواهد شد. حتی ممکن است که این روش را کنار بگذارید.

از مهم ترین کتاب هایی که پیشنهاد میکنم قبل از فیلم دیدن یا همزمان لغاتش رو بخونید

نکته سوم آموزش زبان انگلیسی با فیلم

وقتی میخواید انگلیسی و مکالمه انگلیسی رو با فیلم یاد بگیرید بهتر است قبلش و همزمان گرامر انگلیسی هم بخونید.گرامر زبان رو بلد باشید یادگیری تون خیلی بهتر و قوی تر خواهد شد.مثلا شما گرامر زمان ها و افعال رو بلد هستید و وقتی در فیلم جمله ای میشنوید این گرامر برای شما یاداوری میشود و میفهمید که قضیه از چه قرار است.و به این ترتیب یادگیری شما عمیق تر میشود تا جایی که خودتون هم میتونید در مکالمه انگلیسی از این گرامر ها استفاده کنید.

حالا اگر گرامر بلد نباشید چه اتفاقی می افتد؟ شما اصلا درکی از ساختار جملات فیلم ندارید و یادگیری خیلی سخت و ضعیف خواهد بود.

 برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی با فیلم از پایه اینجا رو کلیک کنید 

 

شیرین عابدی

من شیرین عابدی هستم کمکتون میکنم به رویاهای شیرین خودتون در زبان انگلیسی خصوصا بحث ترجمه تخصصی برسید.

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن